home KONTAKTY  |  NAPIŠTE NÁM  |  ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ

CERTIFIKÁTY  |  AKTIVITY  |  PRONÁJEM  |  BAZAR
slovenčina polski русский язык français deutsch english   čeština  

Unimo buňky, stavební buňky EconomicLine

KOMA MODULAR CONSTRUCTION

pozinkovaný rámEconomicLineAť už chcete postavit kancelář, šatnu nebo sklad, speciální unimo buňky jsou jasným řešením.
Unimo buňka je skladná, snadno přemístitelná a poskytuje komfort, který vás možná překvapí. Stavební buňky nezatíží vaši peněženku a jejich instalace je časově skutečně nenáročná. Poskytně Vám to, co potřebujete - zateplený přístřešek nad hlavou, do kterého nezatéká.

Rychle ubytujete třeba dělníky na stavbě

Unimo buňky jsou však schopné uspokojit náročné požadavky. Pokud potřebujete rychle ubytovat třeba dělníky na stavbě nebo zajistit mobilní kancelářské prostory, nemůžete vybrat lépe. Vyberete si design i velikost buňky, podle vás odborní pracovníci vybaví i vnitřek buňky. V nabídce jsou také různé typy zateplení.

Buňku můžete kamkoliv odvézt

Unimo buňka či stavební buňka nemusí na svém místě rozhodně stát na věčné časy. S pomocí jeřábu ji přemístíte kamkoliv, je možné ji také naložit a odvézt pryč. Buňku si samozřejme můžete koupit na inzerát. Pokud ale chcete nejvyšší kvalitu, v inzerátech typu „prodám stavební buňku" nehledejte. Spolehněte se raději na zkušenou a renomovanou firmu, která vám vaší buňku perfektně vybaví a dopraví kamkoliv.

Pomáháme lidem v nouzi

Navíc naše řešení umožňuje rozebrání buňky nebo dodání v jednotlivých elementech. Montáž obytných a sanitárních buněk tak lze provádět bez použití jeřábu. Z těchto důvodů můžeme jednotlivé elementy našich obytných a sanitárních buněk přepravovat ekonomicky v lodních kontejnerech na kteréko-li místo na světě. V jednom dvacetistopém námořním kontejneru lze přepravit elementy až pro 8 obytných ekonomických buněk. Pomocí našich buněk EconomicLine pomáháme tak lidem, kteří se ocitli bez přístřeší díky přírodním nebo vojenským katastrofám.

Stavební buňky? Prodej realizují nejlépe zkušené a odborné firmy.

 

3D DEMO E3E - EconomicLine

Jak se skládá z jednotlivých elementů kontejner E3E můžete vidět na vizualizaci. Spustit ji můžete pouze v prohlížeči Internet Explorer.


Fotodokumentace E3E
{{% filmstrip (self) %}}... více zde

E3E
Skladatelné ekonomické kontejnery typu E3 jsou vhodné pro přepravu na větší vzdálenosti. Pro účely dopravy se skládá do paketů a namísto jednoho rozloženého kontejneru typu E3 lze dopravit až 12ks na nákladním automobilu s přívěsem. Tento typ výrobku je vhodný pro ubytovací kempy ve velkých vzdálenostech nebo pro řešení ubytovacích potřeb lidí v tísni. {{% seznam (*, a , cs/vyrobkove-rady/stavenistni-unimo-bunky-economicline/e3e/*) %}} {{% seznam (*, a, cs/data/cenik) %}} ... více zde

Cenik /2012
Aktuální ceník si můžete stáhnout zde... více zde

 zpět   Obytné a sanitární kontejnery StandardLine | KOMA MODULAR Skladové kontejnery StoryLine | KOMA MODULAR CONSTRUCTION   dále  

Jak vybrat dodavatele modulárních staveb

Na co si dát pozor při výběru dodavatele obytných kontejnerů

Firemní Bulletiny

Bulletin č.1 - 2006
Bulletin č.2 - 2007
Bulletin č.3 - 15 let firmy, 15 nej
Bulletin č.4 - 2008
Bulletin č.5 - 2009
Bulletin č.6 - 2010
Bulletin č.7 - 2011 new design
Bulletin č.8 - 2012 new design

Napište nám/Objednejte si

Media room - napsali o nás
televizní šoty
krátká videa
architektonické weby
ostatní

  Copyright © 2010 KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. | Právní podmínky #23258