home KONTAKTY  |  NAPIŠTE NÁM  |  ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ

CERTIFIKÁTY  |  AKTIVITY  |  PRONÁJEM  |  BAZAR
slovenčina polski русский язык français deutsch english   čeština

Kariéra

Níže uvedené profese se uplatní v naší progresivní firmě

MISTR VE VÝROBĚ

Hledáme nového spolupracovníka pro zajištění výroby.

Náplň práce

• Řídí a organizuje činnost vedoucích profesních skupin, manipulantů a řidičů manipulačních vozíků.
• Rozpracovává dle týdenního plánu směnový objem výroby na jednotlivých pracovištích.
• Zodpovídá za seznámení pracovníků s denními plány výroby formou písemného dokumentu vyvěšeného viditelně na výrobní lince.
• Zodpovídá na své směně za předání plánovaného množství vyrobených kontejnerů na sklad hotových výrobků.
• Zajišťuje dodržování a naplňování příslušných bezpečnostních, požárních a hygienických předpisů.
• Zajišťuje dodržování a naplňování příslušných vnitrofiremních předpisů.
• Provádí průběžnou kontrolu kvality.
• Zodpovídá za trvalý pořádek na výrobní lince a určených venkovních plochách.
• Zodpovídá za třídění odpadu na výrobní lince.
• Dbá na dodržování pracovní kázně v souladu s ustanoveními Zákoníku práce a Pracovního řádu společnosti.
• Zodpovídá za šetření materiálem a energiemi.
• Řeší chybějící nebo neshodný materiál a výrobky.
• Připravuje mzdové podklady, vede a kontroluje docházku zaměstnanců.
• Upozorňuje vedoucího výroby a personalistku na nutnost provedení potřebných školení.
• Provádí namátkové zkoušky na požití alkoholu.
• Dbá na dodržování „Zásad práce na výrobní lince."
• Spolupodílí se na zavádění zlepšení a inovací.
• Řídí se směrnicemi vnitřního systému jakosti ISO 9001.

Požadavky

• SŠ/ případně výuční list technického směru
• Alespoň 5 let výrobní praxe
• Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
• Práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
• Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost a flexibilita
• Zkušenost z výrobou obytných kontejnerů vítána

Nabízíme

• Úvazek: Plný úvazek
• Směnnost: Dvousměnný provoz
• Nástup dne: dle dohody, i okamžitě
• Další vzdělávání zaměstnanců

Pokud Vás nabídka pracovního místa zaujala nebo potřebujete více informací, ozvěte se nám:
martin.cada@container.cz
schovajsova@container.cz

 zpět   Kalkulace cen, Ceník | O nás Aktivity   dále