home KONTAKTY  |  NAPIŠTE NÁM  |  ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ

CERTIFIKÁTY  |  AKTIVITY  |  PRONÁJEM  |  BAZAR
slovenčina polski русский язык français deutsch english   čeština  

Stavíme budoucnost. Modulární výstavba je víc než prostor.


Ušetříme vám peníze, čas a nervy. Nízkoenergetické prostorové moduly.
Přenositelné stavby z obytných a sanitárních modulů a kontejnerů.

 

Nízkoenergetické modulární domy

comfort line
ComfortLine

Řada ComfortLine spojuje výhody nízkoenergetických staveb a modulárních staveb. Nízkoenergetické moduly M3 jsou určené hlavně pro stavby trvalého charakteru. Moduly M3 byly představeny na mezinárodním veletrhu CONECO 2010 v Bratislavě, kde získal Zlatou plaketu a na veletrhu IBF 2010 v Brně kde v soutěži o Zlatou medaili získal Čestné uznání. Stavby vytvořené z nízkoenergetických modulů M3 si můžete buď koupit nebo pronajmout. Rychlost výstavby a možnost okamžitého využití vám šetří čas i peníze. Moduly M3 jsou vhodné pro:

Cena v provedení Light (energetický štítek C) se pohybuje od 15 tis.Kč/m2 do 18 tis.Kč/m2. V provedení nízkoenergetickém (energetický štítek B) se cena pohybuje od 20 tis.Kč/m2 do 24 tis.Kč/m2. Více o cenách řady ComfortLine se dozvíte zde. Více...

 

Obytné a sanitární kontejnery

standard line
standard line obytné kontejnery

Řadu StandardLine tvoří obytné a sanitární kontejnery, z kterých stavíme budovy různého určení dočasného nebo trvalého charakteru viz.reference. Na rozdíl od ostatních výrobců vyrábíme standardně obytné a sanitární kontejnery a moduly s kostrou z žárově zinkovaného plechu. Z tohoto důvodu mají naše výrobky delší životnost a šetříte náklady na údržbu. Řadu StandardLine tvoří různé typy obytných a sanitárních kontejnerů:

Na Vaše přání opláštíme budovy vytvořené z prostorových modulů nebo obytných kontejnerů různými druhy fasád. Ve spolupráci s architekty stavíme z modulů a obytných kontejnerů budovy trvalého charakteru, které si zachovávají možnost demontáže a opětovné montáže. Budovu z obytných a sanitárních kontejnerů můžete buď přemísťovat, jednoduše rozšiřovat nebo naopak zmenšovat nebo ji můžete prodat bez vazby na pozemek.Ceník standardních kontejnerů najdete zde. Cena kontejnerových staveb se pohybuje od 12 tis.Kč/m2 do 18 tis.Kč/m2. Více...

 

Unimo buňky, stavební buňky

economic line


Řadu EconomicLine tvoří ekonomické kontejnery E3E, které se vyznačují možností sestavení bez použití jeřábu. Tyto obytné a sanitární kontejnery, které jsou také nazývány stavební buňky, unimobuňky nebo obytné buňky jsou určeny hlavně pro investory, kteří hledají co nejlevnější řešení vybudování prostoru pro různé účely využití nebo pro řešení rychlého ubytování osob, které díky přírodním katastrofám přišly o obydlí. Kostra je pozinkovaná se zvýšenou životností a kontejnery jsou snadno omyvatelné vodou jak vně, tak uvnitř. Kontejnery, buňky lze plně vybavit sanitárním zařízením. Pro přepravu jsou kontejnery rozloženy do elementů, které lze snadno přepravovat v námořních kontejnerech. Po složení lze kontejnery manipulovat podobně jako s jiným druhem kontejnerů. Díky obytné a sanitární buňce, kontejneru vytvoříte rychle a cenově přijatelně prostor, který můžete rychle užívat.Ceník řady EconomicLine najdete zde. Více...

 

Skladové  a užitkové kontejnery

store line
store lineskladové kontejnery

StoreLine je výrobková řada skladových kontejnerů. Dodáváme buď klasické skladové kontejnery typově označené ZL nebo celopozinkované skladatelné kontejnery ZF. Ve skladových kontejnerech můžete uložit nářadí a materiály nebo se dají zateplit a osadit elektroinstalací a využít k různým účelům dle potřeby.Ceník skladových kontejnerů najdete zde. Více...

 

Jak vybrat dodavatele modulárních staveb

Na co si dát pozor při výběru dodavatele obytných kontejnerů

akce

Nové obytné kontejnery ihned k odběru:

typ C3L 01 - 99.000,- Kč (bez DPH)

typ C3L 99 - 89.000,- Kč (bez DPH)

typ C3L 99 (dvě okna) - 89.000,- Kč (bez DPH)

 

JAK SE VYRÁBÍ A STAVÍ MODULÁRNÍ VÝSTAVBA

  Copyright © 2010 KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. | Právní podmínky #22585  

Modulární výstavba a kontejnerové domy| KOMA MODULAR CONSTRUCTION | KOMA MODULAR CONSTRUCTION
home KONTAKTY  |  NAPIŠTE NÁM  |  ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ

CERTIFIKÁTY  |  AKTIVITY  |  PRONÁJEM  |  BAZAR
slovenčina polski русский язык français deutsch english   čeština  

Modulární výstavba a kontejnerové domy

KOMA MODULAR CONSTRUCTION

Stavba domu nemusí být záležitostí dlouhých měsíců. Nemusí spolknout vaše celoživotní úspory. A nemusí vás připravit o nervy. Jak toho docílit? Řešení se skrývá pod pojmy modulární a kontejnerová výstavba.

Stavíme budoucnost. Modulární výstavba je víc než prostor.

Nebojte se, o žádnou náhražku civilizovaného bydlení se nejedná. Právě naopak. Modulární stavby se staly vyhledávanou alternativou, která využívá ty nejmodernější technologie. A právě díky technologiím přináší výsledky, které byste nečekali. Tento text vám představí největší výhody staveb z modulů či sanitárních kontejnerů. Výhody staveb budoucnosti.

Rychlost, úspornost, šetrnost - hlavní devízy modulů

Jak už bylo řečeno, modulární stavby šetří čas, nervy i peníze. Pojďme si tohle šetření trochu rozvést. Modulové domy začínají růst už ve výrobní hale, kde školení technici provedou asi 90% prací. Na vlastní stavbě pak dochází jen ke spojování jednotlivých modulů, které jsou již hotové z výroby. Na vámi zvoleném místě tedy stavba vyroste doslova za pár dnů.

A za pár dní tam zase naopak stát nemusí. Modulární stavby totiž mají jednu vyjímečnou vlastnost: kontejnerové domy i montované domy lze okamžitě rozebrat a postavit jinde. To může být naprosto neocenitelné - zvlášť když si nejste jisti návratností projektu nebo zkrátka nechcete stavět „na věčné časy".

Ušetříte za teplo

Stavět z modulů navíc můžete i v zimních měsících. Prostor lze pak ihned využívat. Co se týče financí, i tady vás modulární stavby příjemně překvapí. Modulové domy jsou totiž minimálně o 30% levnější než domy zděné. Ušetříte i na základech stavby: ty nevyžadují základovou desku, ale jen základové patky či pasy.

Pokud si říkáte, že daní za tohle všechno jsou vysoké energetické a tepelné náklady, vyvedeme vás z omylu. Zdi modulových staveb jsou sice poměrně tenké, díky skvělým tepelnětechnickým vlastnostem ale teplo udrží a vy se nemusíte bát, že se nedoplatíte.

Školky, sídla firem, ale i byty

Možná si říkáte, žejsme stále ještě nedopověděli na základní otázku. Co z modulů postavit? Odpověď je jednoduchá: úplně všechno. Mohou to být sportovní zázemí, kancelářské objekty, školky, ale i restaurace, startovací byty nebo ubytovny. Modulu se meze nekladou.

   

  Copyright © 2010 KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. | Právní podmínky #23234